Regały wspornikowe, stojaki hutnicze, wózki dłużycowe - Logi-Max Polska

REGAŁY WSPORNIKOWE, STOJAKI HUTNICZE, WÓZKI DŁUŻYCOWE, REGAŁY PALETOWE

LOGIMAX - MAXimum przestrzeni w LOGIstyce


Logimax Polska jest firmą produkcyjno handlową w dziedzinie logistyki i magazynowania.

Działamy na rynku od roku 2011. Zajmujemy się projektowaniem, konstruowaniem, produkcją i montażem oferowanych elementów wyposażenia magazynu.

W początkowej fazie rozwoju firmy zajmowaliśmy się głównie doradztwem w zakresie optymalizacji rozwiązań magazynowych. Obecnie nasz zespół inżynierów jest w stanie zaprojektować indywidualne rozwiązania a posiadany park maszynowy pozwala na zbudowanie zaawansowanych rozwiązań magazynowych.

Większość naszego asortymentu jest indywidualnie dobierana do wymagań klienta.

Nasze motto: Logimax – maksimum przestrzeni w logistyce.


NAPISZ DO NAS!

Pełna
optymalizacja
magazynu


Zarządzanie
i Analiza


Redukcja
kosztów


Logimax stawia na działanie kompleksowe, począwszy od weryfikacji, poprzez projekt optymalizacyjny, do wdrożenia – skutecznie poprawiamy proces logistyczny u Naszych klientów dając im realne efekty.

1 / 3

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania magazynowe, specjalizujemy się w dostarczaniu systemów opartych o regały wspornikowe, regały magazynowe. W naszej ofercie znajdą państwo regały segmentowe, regały paletowe czy regały do kręgów stali i antresole magazynowe.

Nasze kosze i pojemniki magazynowe sprawdzą się w wielu magazynach, oferujemy kosze transportowe typu gitterbox i specjalne kosze dłużycowe. Do wielu zastosowań proponujemy także nasze pojemniki transportowe, standardowe pojemniki magazynowe jak i pojemniki stalowe charakteryzujące się wysoką wytrzymałością.


W naszej ofercie wózków znajdą państwo wózki dłużycowe, czyli wózki do ładunków długich, to rozwiązanie, które z łatwością może zostać użyte gdy na magazynie wykorzystywany jest wózek widłowy, wózek widłowy czołowy czy wózek paletowy. Do wąskich korytarzy roboczych proponujemy wózki wąsko korytarzowe. Nasze ekonomiczne rozwiązanie znacznie poprawiające procesy magazynowe, charakteryzujące się niskimi kosztami utrzymania.

Wykonujemy także wymagany przegląd regałów, możemy przygotować szczegółowy plan, którego efektem jest optymalizacja magazynu, a w przypadku takiej konieczności wykonamy montaż regałów i konstrukcji magazynowych.


Nasze regały paletowe dostarczamy w całej Polsce, mamy wielu klientów na ŚLĄSKU ( regały paletowe ŚLĄSK ), z powodzeniem obsługujemy wielu klientów na regał paletowy w miastach takich jak: BYTOM, CZĘSTOCHOWA , DĄBROWA GÓRNICZA , GLIWICE , KATOWICE , RUDA ŚLĄSKA , RYBNIK, SOSNOWIEC i ZABRZE.

Logi-Max Polska na swoją siedzibę wybrało Katowice, województwo Śląskie ale działa na terenie całego kraju. W kwestiach regałów magazynowych, wspornikowych, koszy, stojaków, wózków widłowych czy innych usług obsługujemy takie miasta jak Poznań, Lublin, Łódź, Bytom, Gdańsk, Kraków (woj. Małopolskie), Wrocław (woj. Dolnośląskie), Warszawa (woj. Mazowieckie), Szczecin, Opole (woj. Opolskie), Tarnów (woj. Podkarpackie), Łódź (woj. Łódzkie) czy Poznań (woj. Wielkopolskie). Swoje produkty i usługi dostarczaliśmy również klientom zagranicznym.

Poznaj nasze realizacje w studium przypadku

23 listopada, 2022

Przygotowanie regału paletowego dla firmy zajmującej się systemami wentylacji

Klient – producent systemów wentylacyjnych i kominowych Klient działa w branży przemysłowej i oferuje jakościowe systemy wentylacyjne oraz kominowe. Marka działa na rynku już od ponad […]
23 listopada, 2022

Projekt adaptacji starej hali magazynowej i wdrożenia regałów

Klient – producent wypieków dla osób o specjalnych wymaganiach żywieniowych Klient specjalizuje się w produkowaniu wypieków najwyższej jakości dla osób, które nie tolerują glutenu lub cierpią […]
25 października, 2022

Regały paletowe i wspornikowe dla globalnej korporacji budowlanej

Klient – globalna grupa technologiczna działająca w sektorze budowlanym i górniczym Globalny lider w branży zaawansowanych technologii budowlanych. Producent systemów napinania, geotechnicznych i kontroli warstw, przeznaczonych […]

Dowiedz się więcej o logistyce z naszego bloga

25 października, 2022

Elastyczna logistyka, czym jest? Jak ją wdrożyć?

Branża logistyczna zmieniła się drastycznie w ciągu ostatnich kilku dekad wraz ze zmieniającym się rynkiem i wahaniami popytu. Aby przygotować się na te nieprzewidywalne okoliczności, które […]
10 października, 2022

Optymalizacja magazynu, jak ją wdrożyć?

Dzisiejsze, nowoczesne obiekty magazynowe muszą być odpowiednio zorganizowane i zarządzane, aby zapewnić maksymalną produktywność ich operatorów, co zaowocuje nie tylko większą wydajnością, ale także mniejszymi stratami […]
25 września, 2022

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze urządzeń transportu bliskiego do magazynu?

Urządzenia do przenoszenia materiałów są integralną częścią każdego magazynu. Służy do przemieszczania towarów ze strefy przyjęcia do strefy składowania, a następnie do strefy wysyłki. Na rynku […]

Regały magazynowe, stojaki, kosze i pojemniki magazynowe, wózki i platformy do magazynu z naszego sklepu

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT