Regały półkowe - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Regały półkowe


Regały magazynowe półkowe


Regał półkowy metalowy ocynkowany to produkt wyjątkowy i wszechstronny. Głównym powodem, dla którego wyróżnia się na tle innych podobnych produktów na rynku, wykonanych odpowiednio ze stali lub aluminium, są jego szerokie parametry zarówno w zakresie głębokości rozmiar.

Jeśli szukali Państwo ekonomicznego systemu regałów metalowych, który oferuje szeroki zakres parametrów półek, to właśnie ten produkt!


Regał półkowy to wszechstronne rozwiązanie

Mamy rozwiązania dla każdej branży! Od półek na pojemniki, przez belki wieszakowe, aż po obszerną linię separacji produktów i wypełniaczy półek. Szuflady magazynowe są również dostępne, jeśli Twoje wymagania wymagają czegoś więcej niż mogą zaoferować tradycyjne systemy magazynowe oparte na otwartych powierzchniach.

Wysoka jakość produktu sprawiła, że jest on bardzo popularny wśród dystrybutorów. Szybkość instalacji w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że jest to pewny zwrot z inwestycji!

W pełni regulowany

Kluczowe cechy w pełni regulowanego regału półkowego zostały opracowane na podstawie rygorystycznych testów technicznych w połączeniu z wypracowaną przez lata wysoce specjalistyczną wiedzą na temat obróbki metali, rozwijanej przez lata.

To doświadczenie pozwoliło nam zaoferować produkt o wysokim stopniu zaawansowania technicznego, idealnie nadający się do rozwiązywania.

Najczęściej spotykane problemy związane z regałami: stabilność, wysoka nośność, szybki montaż. stabilność, wysoka nośność, szybki montaż. Wszystkie te problemy rozwiązują nasze regały półkowe.

Mocne strony naszego regału półkowego


Mocne strony systemu naszych regałów półkowych można podsumować w kilku pojęciach:
- produkt wszechstronny, z definicji uniwersalny produkt, mogący zaoferować szeroką gamę standardowych akcesoriów do przechowywania niezliczonych rodzajów różnych elementów, zarówno luzem, jak i w opakowaniach
- możliwość tworzenia rozwiązań narożnych 90°, pojemność magazynowa jest optymalizowana, podczas gdy 33 mm regulowana podziałka pozwala na optymalizację składowania na wysokości
- obecność żeber wzmacniających, pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności przy minimalnym wykorzystaniu surowca
- wydajność przy minimalnym zużyciu surowca, umiejętne i optymalnie wykorzystanie surowca pozwala nazwać to rozwiązanie ekologicznym
- cechy konstrukcyjne, sprawiają, że idealnie nadaje się do zastosowania w ciężkich regałach, nie wspominając nie mówiąc już o dwu- i trzypoziomowych podwieszanych pomostach do wysokości maksymalnej wysokości 5 metrów

Bezpieczeństwo priorytetem >Bezpieczeństwo produktu jest zawsze naszym priorytetem. Elementy konstrukcyjne naszego regału półkowego są wykonane z stali konstrukcyjnej o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, a wysokiej jakości galwanizacja zapewnia trwałość produktu i podwyższoną odporność na korozję. Standard bezpieczeństwa naszego regału jest uznany przez TÜV, niemiecką jednostkę certyfikującą jakość. Ponadto, zaawansowany proces produkcji stosowany przez Logimax Polska gwarantuje zarówno zdolność produkcyjną, jak i szybką i szybką dostawę wszystkich komponentów.

Specyfikacja naszych regałów półkowych:
WYSOKOŚĆ REGAŁÓW [MM] - od 2000 i w góre
DŁUGOŚĆ PÓŁKI [MM] - 600 / 900 / 1050 / 1200 / 1350 / 1500 / 1650 / 1800
GŁĘBOKOŚĆ PÓŁKI [MM] - 320 / 400 / 500 / 600 / 700 / 800
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE PÓŁKI [KG] - od 145 do 300 kg
MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE REGAŁU [KG] - 1500 / 2000 / 3600
Akcesoria do regałów półkowych

Modułowa naszych regałów półkowych, w połączeniu z szeroką gamą akcesoriów to podstawowe atuty produktu. Te zalety sprawiają, że ten system regałów półkowych doskonale nadaje się do zaspokojenia potrzeb magazynowych wszystkich naszych klientów.

Począwszy od magazynów przemysłowych i sklepów e-commerce do sklepów i zapleczy, aż do pojedynczych przedsiębiorców i gospodarstw domowych.

Pewne rozwiązanie

Możliwości są nieograniczone, gdy inwestujesz w nasze regały półkowe. Dzięki takim cechom jak wytrzymała konstrukcja, wykończenie i więcej niż wystarczająco dużo miejsca na potrzeby magazynowe - już nigdy nie będziesz musiał się martwić, że nie będziesz mógł znaleźć miejsca!

Wszechstronność i kompatybilność to cechy charakterystyczne naszego rozwiązania, wszystkie jego elementy są w stanie współdziałać ze sobą, aby otwierać nowe rozwiązania optymalnego magazynowania.

Skorzystaj z naszych regałów półkowych już dzisiaj!

Najczęściej zadawane pytania

1Regały półkowe, do czego służą?
Nasze regały półkowe są idealne do magazynowania drobnych ładunków w kartonach lub luzem, nieposiadających nośnika dużego nośnika ładunku, czyli palety.
2Jak obsługuje się regały półkowe?
Regały półkowe są stworzone z myślą o obsłudze ręcznej.
3Jakie obciążenie półki mogą mieć regały półkowe?
Regał skonstruowany jest, tak by półka bez problemu sprostała ciężarom do 300 kg.
4Jakie obciążenie ramy mogą mieć regały?
Rama naszego regału półkowego może wytrzymać obciążenie do 2000 kg.
5Z czego składa się regał półkowy?
Nasze regały składają się z solidnie wykonanej ramy i półek.
6Czy regały półkowe mogą być łączone?
Regały półkowe to konstrukcja modularna, która bez problemu może być łączona.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT