Serwis i przegłady wózków widłowych - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Przegląd i serwis wózka widłowego


W firmie Logi Max Polska, wiemy, że wózki widłowe są krytyczne dla operacji magazynowych. Prowadzisz poważny biznes, więc gdy coś pójdzie źle niespodziewanie, musisz wiedzieć, że można wrócić do pracy tak szybko, jak to możliwe.

Dlatego oferujemy fachową naprawę wózków widłowych w nagłych wypadkach, gdy tylko tego potrzebujesz.


Serwis i naprawa wózków widłowych. Specjalizujemy się w naprawie wózków widłowych, serwisie wózków magazynowych oraz przeglądach wózków widłowych. Wszelkie naprawy i konserwacje przemysłowych urządzeń transportu bliskiego.

Nasza niezawodna załoga składa się z doświadczonych inżynierów serwisu, którzy są doskonale wyszkoleni w naprawach wózków widłowych wszystkich marek i modeli. Jesteśmy pod ręką, aby odpowiedzieć na Twoje wezwanie i zakończyć naprawę wózka widłowego od razu, aby zmniejszyć czas przestoju i zminimalizować zakłócenia w Twojej firmie.

Gwarantujemy wszystkim naszym klientom, że naprawy ich wózków widłowych zostaną przeprowadzone szybko, wygodnie i w cenie, która zmieści się w ich budżecie.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy wózka widłowego, potrzebujesz przeglądu wózka widłowego, czy chcesz rozbudować flotę o nowy wózek, mamy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy.

Nasi eksperci rozumieją wszystkie potrzeby branży i mogą pomóc Ci w rozwoju, oferując porady i usługi. Jeśli Twój wózek widłowy zepsuje się w pracy, jesteśmy tutaj, aby szybko przywrócić Cię do pracy.

Jeśli szukasz profesjonalnej usługi naprawy wózków widłowych to dobrze trafiłeś.

Szybka i profesjonalna naprawa wózków widłowych

LogiMax Polska oferuje wysokiej jakości naprawy wózków widłowych w całej Polsce przez nasz wysoko wykwalifikowany i profesjonalny zespół.

Co możemy naprawić?

Niezależnie od rodzaju sprzętu lub problemu, z którym się borykasz, wyślemy naszych najlepszych inżynierów bezpośrednio do Twojej firmy, aby ocenili uszkodzenia. Jeśli to możliwe, zawsze ukończymy naprawę wózka widłowego na miejscu, tego samego dnia, aby wózek wrócił do pracy od razu.

Możemy naprawić wszystkie uszkodzone części mechaniczne, które może posiadać Twój wózek widłowy, w tym:

• Silniki
• Skrzynie biegów
• Hydraulikę (taką jak cylindry, węże i pompy)
• Hamulce
• Wózki i osprzęt
• Maszty
• Koła i opony

Naprawa regałów wymaga jedynie usunięcia produktu z dolnych przęseł systemu regałów w przypadku typowych uszkodzeń pionowych. Natomiast wymiana regału będzie wymagała rozładowania i odinstalowania wszystkich poziomów belek tej sekcji regału.

Bez względu na to, jakiej marki lub typu wózek widłowy posiadasz, firma LogiMax Polska zapewni najwyższej klasy naprawy wózków widłowych i wysokiej jakości części do wszystkich urządzeń.

Oprócz szerokiej usługi naprawy wózków widłowych, możemy również przeprowadzić naprawy dla wielu innych rodzajów sprzętu magazynowego lub zaproponować nowe wyposażenie takie jak regały wspornikowe czy regały paletowe.

Najczęściej zadawane pytania

1Kto wykonuje przegląd wózków widłowych?
Przegląd wózków widłowych wykonuje przeszkolony technik UDT.
2Kto przygotowuje wózek do przeglądu?
Nasz serwis wózków widłowych. Odpowiednio odnawiamy i naprawiamy wszystkie elementy wózka wymagane podczas przeglądu.
3Jaki zakres obejmuje przegląd UDT?
Całościowy: łańcuchy i rolki masztu, instalacja hydrauliczna, napęd, opony.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT