Regały do płyt meblowych - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Regały do płyt meblowych

Regały do blatów meblowych, rozwiązania dla branży meblarskiej


Wysokiej klasy rozwiązania dla branży meblarskiej to domena naszej firmy. Zachęcamy do współpracy z nami w celu wdrażania innowacji i nowych technologii poprawiających standardy produkcji polskich zakładów przemysłowych.

Regały do płyt meblowych – nowoczesne rozwiązania wysokiej jakości
Logistyka magazynu skupia się na kompleksowym podejściu do każdej przestrzeni, na której przechowywane są materiały przemysłowe. Zapewnienie bezpieczeństwa w kadrze, dbałość o wysoką wydajność pracy w magazynie i zabezpieczenie materiałów o różnych parametrach – to podstawowe aspekty zarządzania magazynem. Wykorzystanie profesjonalnych rozwiązań dla branży meblarskiej jest dziś kluczowe. Coraz więcej magazynów w Polsce korzysta z nowoczesnych regałów i wózków, utrzymując standard pracy na najwyższym poziomie. To wszystko sprawia, że dostawcy płyt meblowych są lepiej nastawieni do korzystania z usług takich przedsiębiorstw. Sprawna wysyłka i gwarancja, że materiał nie będzie uszkodzony w trakcie magazynowania, przekładają się na stałe zasilanie łańcucha dostaw.

Współczesny przemysł musi być budowany na mocnych filarach – bez odpowiedniej pracy magazynów nie moglibyśmy rozwijać tak wydajnych sieci logistycznych. Nasza firma koncentruje się na wspieraniu zakładów pracujących na różnym etapie łańcucha dostaw. Jesteśmy gotowi, by poprawić funkcjonowanie każdego magazynu.


Odpowiednie rozwiązanie

Materiały dłużycowe wymagają odpowiednich rozwiązań do magazynowania:


Regały do płyt meblowych to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących prostego narzędzia, które zupełnie odmieni przestrzeń magazynową. Wykorzystanie regałów wspornikowych sprawia, że każdy magazyn zyskuje na funkcjonalności i przejrzystości składowania materiałów. Są one umieszczane na wspornikach, których maksymalne obciążenie może wynosić nawet 2 000 kilogramów.

W magazynach, które wykorzystują regały do płyt meblowych, z powodzeniem mogą być wykorzystywane wózki widłowe. Dzięki indywidualnej analizie sytuacji każdego z klientów jesteśmy w stanie wykonać regały, które doskonale wpiszą się w potrzeby danego zakładu. Wykorzystując profile gorącowalcowane IPE, możemy dostosować ostateczny wygląd przestrzeni magazynowej do jej zastosowania. Przechowywanie materiałów w miejscach, które korzystają z tego typu rozwiązań, jest znacznie prostsze i bezpieczniejsze – ponadto możemy liczyć na łatwiejsze zachowanie porządku. Oferujemy także indywidualną wycenę, która uwzględnia realny koszt danej instalacji.

SPYTAJ O INNE ZASTOSOWANIA!

Logi-Max to pewny partner

Wieloletnie doświadczenie w branży


W kwestii poprawiania sprawności i bezpieczeństwa funkcjonowania przestrzeni magazynowej zwracamy uwagę na wiele różnych aspektów. Każdy magazyn ma inną specyfikę – różne towary mogą wymagać zupełnie odmiennych systemów przechowywania. Naszym zadaniem jest przeanalizowanie całości sytuacji, spojrzenie na nią przez pryzmat naszego doświadczenia, a następnie opracowanie najlepszego i najskuteczniejszego rozwiązania.

Indywidualne podejście do klienta staje się powoli standardem w przemyśle – my robimy to od lat. Ścisła współpraca pozwala na dokładne określenie potrzeb danego przedsiębiorstwa i stuprocentowe spełnienie ich na etapie realizacji.

DOWIEDZ SIĘ O NAS WIĘCEJ


Polska branża meblowa

Z myślą o polskiej branży meblarskiej:


Dostawa produktów z branży meblarstwa i budownictwa ma spore znaczenie dla polskiej gospodarki. Z tego względu logistyka magazynów w tych sektorach musi stać na najwyższym poziomie. Aby utrzymać konkurencyjność, konieczne jest wdrażanie nowoczesnych regałów i usprawnień.

Przygotowaliśmy w naszej ofercie wiele rozwiązań, które pozwolą zapewnić najlepsze warunki do składowania materiałów o różnych parametrach. Jesteśmy gotowi do optymalizacji każdej powierzchni magazynowej, tworzenia odpowiednich rozwiązań, takich jak regały wspornikowe, i wdrażanie ich w przestrzeni magazynowej. Rozwój zarówno metod produkcji, jak i sposobów montażu, pozwala nam nieustannie oferować atrakcyjne ceny za najlepszy standard usług.

ZAMÓW PEWNE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie pełne korzyści

Wybór naszych regałów do blatów meblowych to ogrom korzyści


Dzięki temu, że wykonaliśmy wiele realizacji, łatwo nam ocenić ich rzeczywisty wpływ i płynącą z niego wartość dodaną dla magazynów klientów. Zwróćmy uwagę jednak na kilka szczególnie ważnych cech – to właśnie te aspekty stanowią najważniejszy kierunek naszej działalności.

Bezpieczeństwo. Jest to zdecydowanie najważniejsza zasada, którą kierujemy się przy doborze odpowiednich działań i produktów. Staramy się zapewnić wysoki standard pracy w polskich magazynach – wdrażane przez nas rozwiązania dla branży meblarskiej są przede wszystkim bezpieczne dla kadry pracującej w magazynie. Trzymanie się najważniejszych zasad pozwala zredukować szansę na wystąpienie jakiegokolwiek urazu w przypadku osunięcia się płyty, niewłaściwego działania maszyn, niepoprawnego transportu materiałów czy wystąpienia różnych losowych zdarzeń.
Sprawność funkcjonowania przestrzeni magazynowej. Wiele hal produkcyjnych nie może pozwolić sobie na żadne zastoje. Utrzymanie stabilnego łańcucha dostaw jest kluczowe nie tylko dla przetwórstwa, ale także każdego innego sektora wymagającego dysponowania magazynami. Dzięki wdrożeniu regałów wspornikowych i innych innowacyjnych rozwiązań magazyn zaczyna funkcjonować znacznie szybciej. Sprzyja to także kadrze – pracownicy mogą skupić się na kluczowych zadaniach zamiast zajmowania się podstawowymi, prostymi czynnościami, które mogą być zautomatyzowane lub usprawnione.
Przejrzystość magazynu. Utrzymanie odpowiedniego porządku i standardu pracy w przestrzeni magazynowej to podstawa wydajności. W wielu przypadkach musimy składować wiele różnych materiałów w jednym miejscu – warto wtedy szczególną uwagę poświęcić porządkowi. Wdrożenie regałów magazynowych zapewnia świetny poziom przejrzystości: zawsze wiemy, gdzie znajduje się dany materiał, a każdy produkt jest przechowywany w bezpieczny sposób.
Skuteczny element łańcucha dostaw. Magazyny wyposażone w regały wspornikowe do blatów meblowych redukują szansę na uszkodzenie materiałów w trakcie transportu i składowania. Korzystając z zaawansowanych rozwiązań, możemy mieć pewność przechowywania produktów w sposób, który zabezpiecza je przed zniszczeniem, nieodwracalnym uszkodzeniem i utratą wartości.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT