Wózki - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Wózki magazynowe


Praca w magazynie wymaga nie tylko rozwiązań wspierających przechowywanie, ale także  służących do zachowania sprawnej logistyki. Dostępne w Logi-Max wózki zdecydowanie poprawiają jakość funkcjonowania każdej przestrzeni magazynowej. W naszym asortymencie znajdują się wózki dłużycowe, wielokierunkowe, wysokiego składowania i wąskokorytarzowe.

Wózki dłużycowe – rozwiązania magazynowe, które pomagają w transporcie długich ładunków. Znakomicie sprawdzają się w małych przestrzeniach – docierają tam, gdzie nie dotrze żadna inna konstrukcja. Przeważnie wykorzystywane są do transportu blach i drewna. Wózek dłużycowy Logi-Max przemieszcza się w każdym kierunku, jest niezwykle mobilny, a przy tym bardzo atrakcyjny cenowo w porównaniu do suwnic i dużych wózków widłowych. Wózki dłużycowe Duplex trailer dostępne w Logi-Max wyróżniają się bardzo intuicyjnym systemem sterowania i umożliwiają transport ładunku do 3 000 kilogramów, którego długość mieści się w przedziale od 3 do 6 metrów.

Wózki wielokierunkowe – to najmocniejsze konstrukcje, które pozwalają na transportowanie bardzo ciężkich ładunków. Znakomicie sprawdzają się w przypadku potrzeby przemieszczenia materiału na paletach, a także ładunków dłużycowych. Obsługa wózków wielokierunkowych jest prosta; nasze produkty pozwalają na wysoki poziom precyzji operacji. W Logi-Max dostępne są wózki o różnym udźwigu – od 1 500 do 8 000 kilogramów – w zależności od potrzeb danego magazynu. Nasza oferta obejmuje modele takie jak:

  • wózki wielokierunkowe boczne 4-kołowe na ogumieniu elastycznym (seria HD),
  • wózki widłowe 4-kierunkowe boczne (seria S – SE),
  • wózki widłowe 4-kierunkowe boczne (seria B1),
  • wózki dyszlowe podnośnikowe elektryczne (seria 715 BD).

Wózki wysokiego składowania – idealne w przypadku magazynów, w których część materiałów składowana jest na regałach wjezdnych. Wózki wysokiego składowania wyróżnia wysoka zwrotność i możliwość pracy w wąskich korytarzach roboczych. To także konstrukcje odporne na przeróżne czynniki, z którymi możemy mieć styczność w trakcie pracy. Wózki tego rodzaju oferują ponadto sporą wydajność ogniwa bateryjnego.

Wózki wąskokorytarzowe – sprawdzają się jako ekonomiczne rozwiązanie dla magazynów, które nie dysponują szerokim korytarzem roboczym. Mogą być wykorzystywane w korytarzach o szerokości 1 600 mm. Trójkołowe wózki wąskokorytarzowe to szansa na zaadaptowanie nowego standardu przechowywania materiałów niskim kosztem. W Logi-Max dostępne są modele znanej marki Bendi, takie jak:

  • wózek wąskokorytarzowy B420,
  • wózek wąskokorytarzowy B420 HL,
  • wózek wąskokorytarzowy B320,
  • wózek wąskokorytarzowy B3.

Wózki w naszym sklepie

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT