Stojaki hutnicze - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Stojaki hutnicze

Separatory pionowe,
stojaki do dłużyc


Separatory pionowe – stojaki na materiały hutnicze pod suwnicę służą jako przekładki dla składowania profili hutniczych, prętów stalowych, rur, blach i innego typu ładunków dłużycowych, poszczególnych indeksów ładunków.

Stosujemy je pod suwnicą dla odseparowania ładunków. Posiadamy pełną gamę stojaków w zależności od gabarytów ładunków i ich długości.

Dobór odpowiednich stojaków następuje w oparciu o wytyczne użytkownika. Każdorazowo dokonujemy analizy potrzeb klienta, najlepszego dopasowania stojaków do magazynu pod kątem ergonomii i wykorzystania przestrzeni. W zależności od ilości składowanego materiału, łącznej objętości, wysokości składowania i szerokości miejsca składowego dobieramy odpowiedni przekrój separatora. Wszystkie stojaki są zaprojektowane przez nasz dział konstrukcyjny oraz wykonane ze standardami jakości EU.

Możemy wykonać stojaki hutnicze na indywidualne zamówienie klienta.


Najczęściej zadawane pytania

1Stojaki hutnicze, do czego służą te specyficzne regały magazynowe?
Do składowania długich ładunków magazynowych takich jak pręty stalowe, profile hutnicze czy rury i blachy.
2Czym obsługiwać regały hutnicze?
Do obsługi regałów i stojaków hutniczych używamy suwnicy, urządzenia przeznaczonego do transportu mało i wielkogabarytowych elementów na terenie magazynu, hali produkcyjnej, wszelkich pomieszczeń logistycznych.
3Czy regały hutnicze mają limit wagi ładunków do składowania?
Nasze regały i stojaki hutnicze nie mają limitu wagi. Jedynie co może ograniczać ich obciążenie to posadzka hali magazynowe.
4Czy stojaki hutnicze mogą mieścić wiele indeksów w jednym polu składowym?
Tak, z naszymi regałami i stojakami magazynowymi to nie problem. W takiej sytuacji stosuje się stojaki hutnicze z przekładkami.
5Jak szerokie są pola składowe stojaków hutniczych?
Pola składowe naszych stojaków i regałów hutniczych mierzą od 500mm do 5m.
6Jak wysokie są pola składowe stojaka hutniczego?
W przypadku naszych stojaków hutniczych to wartości od 1m do 4m. Najczęściej stosowaną w magazynach i halach wysokością jest około 2m.
7Co to jest leżnia stojaków magazynowych?
Jest to element poziomy instalacji, umiejscowiony na posadzce w hali magazynowej, do którego zamontowane są stopki i separatory pionowe.
8Co to jest separator pionowy stojaków i regałów hutniczych?
Jest to element pionowy regału hutniczego, oddzielający ładunki na hali magazynowej.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT