Wózki wysokiego składowania - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Wózki wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania LOGI-MAX


Odkryj wysoki standard rozwiązań przemysłowych – wózki wysokiego składowania to idealne rozwiązanie dla różnorodnych magazynów. Można je stosować zarówno w mroźniach, jak i w miejscach, które zajmują się składowaniem materiałów z wykorzystaniem regałów paletowych wjezdnych.

Wózki wysokiego składowania to idealne rozwiązanie w nowoczesnych magazynach
Ze względu na możliwość łatwego sterowania kierunkiem jazdy wózki wysokiego składowania mogą być z powodzeniem wykorzystywane w magazynach, w których konieczna jest precyzja i wysoki standard pracy. Bezpieczeństwo, transport towarów w bardzo wąskich korytarzach i kompatybilność z najwyższej klasy regałami na materiały dłużycowe – to atrakcyjne połączenie dla wielu przedsiębiorstw.

Wózki wysokiego składowania dostępne w naszej ofercie pozwalają na bardzo dokładne sterowanie; do obsługi wszystkich niezbędnych funkcji możemy wykorzystać wygodny joystick. Dodatkowo hydraulika pojazdu może być obsługiwana przy pomocy specjalnych manetek sterujących. Korzystanie z naszych wózków pozwala na poprawę funkcjonowania każdego magazynu. Sterowanie pojazdem tego typu musi zapewniać wystarczającą precyzję do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno ładunkowi, jak i pracownikom hali. Dlatego też wózki wysokiego składowania wyposażone są w systemy pozwalające skupić się na precyzji ruchów przy minimalnej prędkości. Daje to szansę na wykorzystanie pełnego potencjału zwrotności pojazdu.


Wózek wysokiego składowania

Głowna charakterystyka:


• Możliwość pracy w magazynach z regałami wjezdnymi (drive-in). Tego typu rozwiązania są coraz popularniejsze, a wózki wysokiego składowania są konstruowane z myślą o pełnej kompatybilności z takimi regałami.
• Ogromna moc. Udźwig do 2 500 kilogramów pozwala na pracę z ciężkimi paletami. Wysokość maksymalna podnoszenia wynosi 10 500 mm, a minimalna – 4 850 mm.
• Możliwość pracy także w niewielkich magazynach. Szerokość korytarza roboczego, w którym można wykorzystać wózki z naszej oferty, to 2 900 milimetrów.
• Znakomita zwrotność i doskonała precyzja pracy, co przekłada się na redukcję ryzyka uszkodzenia ładunku. Wózki poruszają się w czterech kierunkach.
• Wydajna bateria – standardowe ogniwo o napięciu 48 V i pojemności 620 amperogodzin. Możliwość rozbudowy do aż 775 Ah.
• Znakomita prędkość pracy – podnoszenie z obciążeniem 9,5 m/s, opuszczanie z obciążeniem do 0,45 m/s.
• Wysoki standard jakości. To produkty, które wyróżnia znakomity poziom precyzji wykonania, trwałość oraz odporność na różnorodne, często niesprzyjające warunki pracy. Pojazdy dostępne w naszej ofercie to idealne wyposażenie dla każdej przestrzeni magazynowej.


SPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Dodatkowe wyposażenie

Wyposażenie dodatkowe wózków wysokiego składowania


Zwracanie uwagi na potrzeby pracowników hal produkcyjnych pozwala na tworzenie jeszcze bardziej kompleksowych i zaawansowanych pojazdów do obsługi magazynów. Wózki wysokiego składowania dostępne w naszej ofercie wykorzystują w swoich konstrukcjach wiele dodatkowych usprawnień.

Mowa tu między innymi o wyświetlaczu LCD, który wyświetla podstawowe parametry i licznik motogodzin. Kolejnym przydatnym rozwiązaniem jest blokada podnoszenia masztu, kiedy bateria spadnie poniżej poziomu 20%. Do wózka można także zamontować kamerę, która jeszcze bardziej poprawia precyzję pracy. W pojazdach zamontowany jest ponadto pozycjoner wideł – możliwe jest również dodanie rolek prowadzących.

ZAPYTAJ O WYPOSAŻENIE

Najlepsze wyposażenie

Skorzystaj z topowych rozwiązań dla przestrzeni o różnym przeznaczeniu:


Wózki do pracy w magazynach z regałami wjezdnymi często muszą być odporne na różnego rodzaju niesprzyjające warunki. Istnieje możliwość dostosowania ich do potrzeb danego magazynu. Tym samym oferujemy rozwiązania, które wspierają ochronę przed niskimi temperaturami, jeśli dany wózek ma służyć w chłodni lub mroźni.

Niektóre modele są także chronione przed skutkami wybuchów, co jest szczególnie ważne podczas pracy ze środkami niebezpiecznymi. Osłona ładunku i samego pojazdu jest niezwykle ważna w wielu sytuacjach. Tak kompleksowe podejście do sektora przemysłowego zapewnia satysfakcję naszym klientom – nasze wózki mogą być wykorzystane w magazynach o bardzo różnym przeznaczeniu i specyfice.

ZAPYTAJ O INNE ZALETY

Najczęściej zadawane pytania

1Wózek wysokiego składowania, co to jest?
To wózki wykorzystywane w magazynie obsługujące regały magaynowe o wysokości powyżej 4m. np. 10m.
2Co to jest wózek widłowy wąsko-korytarzowy?
To wózek magazynowy poruszający się w wąskim korytarzy. Jeśli standardowy korytarz wózków wysokiego składowania ma 3,5m to wózki wąsko-korytarzowe mają korytarz poniżej 2m.
3Jakie nieuprawnienia trzeba mieć na tego typu wózki?
Standardowe, takie same jak na wózki magazynowe jezdniowe.
4Jakie są korzyści z zastosowania wózka wąsko-korytarzowego?
Dzięki naszym wózkom widłowym wąsko-korytarzowym zyskujemy większe wykorzystanie kubatury magazynu, wzrost powierzchni składowania o 25-50% procent, to daje nam większy magazyn na tej samej powierzchni.
5Jaki jest napęd wózka wąsko-korytarzowego?
Nasze wózki wąsko-korytarzowe mają napęd elektryczny, najbardziej efektywny i przyjazny środowisku.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT