Stojaki - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Stojaki magazynowe


Stojaki magazynowe Logi-Max to innowacyjne rozwiązania, które skutecznie wspierają funkcjonowanie przestrzeni magazynowej. Posiadamy szeroki wachlarz koncepcji logistycznych i projektów, które mogą być dostosowane do każdych warunków. W zależności od wymagań klienta, oferujemy różne rozwiązania, takie jak:

  • Stojaki hutnicze – wykorzystywane do przechowywania materiałów dłużycowych z zastosowaniem suwnicy. W produkcji stojaków hutniczych produkcji wykorzystujemy profile gorącowalcowane, IPE, HEB, HEA oraz zamknięte zimnogięte. Stosowane w magazynach, w których często sięga się po profile hutnicze, pręty stalowe i inne ładunki tego typu.
  • Stojaki na taśmy stali – rozwiązanie, które wspiera przechowywanie materiałów w formie taśm i zwojów (koili). Maksymalne obciążenie separatorów wynosi aż 4 000 kilogramów; cała przegroda utrzyma natomiast 30 ton. To wzmocniona konstrukcja, która poprawia bezpieczeństwo pracy w magazynie i sprawia, że składowane materiały są znacznie mniej narażone na uszkodzenia.

Stojaki w naszym sklepie

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT