Wózki dłużycowe - Duplex trailer - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Wózki dłużycowe - Duplex


Wózki do dłużyc


Nasze wózki to urządzenia transportowe wspomagające transport ładunków długich. Wózek do dłużyc jest urządzeniem kompatybilnym z innymi wózkami transportowymi. Wózek może zostać zespolony z wózkiem paletowym ręcznym, z wózkiem paletowym elektrycznym lub czołowym wózkiem widłowym. Załadunek i rozładunek Duplexa odbywa się przy użyciu wózka widłowego stosowanego w tandemie, suwnicy lub innego urządzenia dźwigowego.


Czym są wózki dłużycowe do transportu długich i ciężkich ładunków?

Wózki transportowe dłużycowe są ważnym elementem wyposażenia dla tych, którzy regularnie pracują z długimi, nieporęcznymi przedmiotami. Transport i przechowywanie tych towarów może być dużym wyzwaniem, jeśli nie masz odpowiednich narzędzi, dlatego wybór odpowiedniego wózka dłużycowego jest tak ważny. Wózek na dłużyce to popularny wybór dla magazynów lub firm przemysłowych, które w ramach codziennej działalności zajmują się dłużycami.

Wózki dłużycowe LOGI-MAX to solidne i łatwe w regulacji rozwiązanie, które wytrzymuje trudne warunki i znacznie ułatwia transport kołowy ładunków długich. Słupki boczne zapewniają bezpieczny transport i stabilność w transporcie, a ich konstrukcja umożliwia łatwe manewrowanie w wielu kierunkach. Poznaj różne warianty w naszej ofercie - wybór odpowiedniego wózka widłowego pozwoli zoptymalizować procesy transportowe. Zarówno praca z wózkiem widłowym, jak i z wózkiem paletowym z oferty LOGI-MAX będzie rozsądnym rozwiązaniem magazynowym.

Korzyści wynikające z wykorzystania wózka dłużycowego

Wózek dłużycowy ręczny do długich ładunków Duplex zapewnia ekonomiczny, efektywny i bezpieczny transport długich towarów i doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie zmieści się żadna inna konstrukcja, suwnica czy duży wózek widłowy. Jednoczesny skręt przedniej płyty obrotowej i skręt tylnego podwozia umożliwiają przemieszczenie poprzeczne. Możemy w ten sposób wygodnie manewrować z towarem nawet w ograniczonej przestrzeni.

Wózek do profili, wózek dłużycowy

Posiadamy gamę wózków do transportu profili. Większość z nich wykonujemy z różnego rodzaju zabezpieczonymi powierzchniami. Mogą one przenosić małe, duże, a nawet bardzo duże ciężary. Najczęstszym materiałem transportowanym na tych wózkach są długie profile, listwy i inne długie elementy. Powiedz nam do czego potrzebujesz wózka, a my dopasujemy jego funkcje do Twoich potrzeb.

Nasze wózki transportowe do rur, profili i arkuszy

Wózki do przewozu rur, profili i arkuszy oferowane przez LOGI-MAX są wszechstronnym i niezawodnym rozwiązaniem dla magazynów każdej wielkości, oferując zarówno szybkość jak i bezpieczeństwo.

Wózki dłużycowe to optymalne rozwiązanie do transportu wewnętrznego długich, nieporęcznych przedmiotów, takich jak rury, profile czy blachy.

Wózek dłużycowy to pewna inwestycja

Inwestycja w urządzenie Duplex pozwala na wyeliminowanie bardzo drogich wózków cztero i wielokierunkowych. Wózki transportowe do dłużyc służą uzupełnieniu transportu bliskiego w zakładach produkcyjnych używających ładunków długich jak: profile aluminiowe, kosze dłużycowe, profile stolarki okiennej i drzwiowej, drewno konstrukcyjne, konstrukcji metalowych czy płyt warstwowych.

Nasze wózki dłużycowe są idealne do transportu naprawdę ciężkich i długich towarów. Mają regulowaną długość i mogą transportować długie towary. Konstrukcja większości dostępnych u nas wózków jest malowana proszkowo, co zwiększa jej trwałość i odporność na trudne warunki przez długi okres częstego użytkowania. Dwa przednie i tylne słupki narożne zabezpieczają transportowane towary, a także pozwalają na ich dodatkowe zamocowanie.

Wózki dłużycowe LOGI-MAX są projektowane pod konkretne gałęzie przemysłu i hale magazynowe, dostosowujemy je do potrzeb klienta. Nasze wózki dłużycowe są zbudowane do obsługi ciężkich ładunków, od rur i produktów towarowych do innych materiałów jak profile, które mogą być trudne do manewrowania samodzielnie. Są one również przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, więc wytrzymają zużycie wynikające z częstego użytkowania. Koła naszych wózków sprawdzą się na różnych powierzchniach - na przykład przy nierównym terenie lub śliskich powierzchniach - aby ułatwić Ci manewrowanie.

Wózek dłużycowy wielokierunkowy Duplex
• Nośność maksymalna max. 3000 kg
• Długości transportowanych produktów od 3 m do 8 m
• Dostępny w szerokości 1000 mm
• Możliwe konstrukcje specjalne, adoptowane do potrzeb
• Doskonała zwrotność i dobra manewrowość
• Łatwy w obsłudze w kierunku wzdłużnym i poprzecznym z niewielkim wysiłkiem
• Przyczepa z długim materiałem może być podnoszona z przodu ręcznym wózkiem paletowym lub wózkiem widłowym
• Wzmocniony dyszel na tylnym podwoziu do sterowania i manewrowania
• Koła tylne umożliwiają przejazd przez rampy i nierówności
• Wysokiej jakości koła z oponami poliuretanowymi (PU) – zapewniają maksymalną nośność, dłuższą żywotność, niski opór toczenia,
• Tylne podwozie z hamulcem postojowym i ochroną stóp
• Łatwy załadunek dźwigiem lub wózkiem widłowym
• Demontowane słupki boczne ułatwiające załadunek i rozładunek ręczny

Najczęściej zadawane pytania

1Co to jest wózek dłużycowy?
Wózek dłużycowy to urządzenie transportowe pozwalające na łatwiejszy transport długich ładunków, jest kompatybilny z innymi wózkami transportowymi.
2Do czego służy wózek dłużycowy?
Jak sama nazwa wskazuje jest to wózek do transportu długich i ciężkich ładunkó na krókich dystansach. Może transportować blachę, pręty, drewno.
3Jakie posiada zalety wózek dłużycowy w porównaniu do tradycyjnego wózka?
Nasze wózki dłuzycowe są wyjątkowo mobilne, zwrotne i skrętne. Demonstrację jego wyjątkowej mobilności można zobaczyć na naszym filmie.
4Jak porusza się wózek dłużycowy?
Nasze wózki do dłużyc mogą poruszać się w każdym kierunku.
5Czego substytutem może być wózek dłużycowy?
Wózki dłużycowe firmy Logi-Max w wielu przypadkach mogą zastąpić inne cięższe i droższe konstrukcje, suwnice czy duże wózki widłowe.
6Dlaczego klienci wybierają wózek duplex zamiast wózków 4-kierunkowych i wielokierunkowych?
Wózki te są rozwiązaniem bardziej przystępnym ekonomicznie, pozwalającym na dotarcie tam gdzie większe wózki się nie zmieszczą.
7 Czy obsługa wózka jest skomplikowana?
Obsługa wózka do dłużyc jest bardzo prosta. Obsługuje się go ręcznie, a słupki które można zdemontować ułatwiają załadunek i rozładunek ręczny.
8Jaki jest stosunek ceny wózka Duplex do wózka 4-kierunkowego?
W wielu sytuacjach cena wózka do dłużyc duplex będzie o wiele korzystniejsza.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT