Regały - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Regały magazynowe


Regały magazynowe Logi-Max to rozwiązania, które znakomicie wspierają funkcjonowanie przestrzeni magazynowej. Dysponujemy szerokim przekrojem koncepcji logistycznych i projektów, które mogą zostać zaadaptowane do dowolnych warunków. W zależności od tego, które rozwiązanie będzie najbardziej adekwatne do indywidualnych potrzeb klienta, możemy zrealizować zamówienie na:

  • Regały magazynowe – trwałe, bezpieczne, spójne systemy magazynowe Logi-Max to gwarancja poprawy funkcjonowania zakładu. Dysponujemy kilkoma podstawowymi typami regałów, które pozwolą na wdrożenie nowego standardu przechowywania materiałów na dowolnej powierzchni. Do podtypów regałów magazynowych zaliczamy regały wspornikowe, segmentowe, kasetowe, paletowe ciężkie i regały do kręgów stali.
  • Regały wspornikowe – podstawowe wyposażenie magazynów, które pozwala na przechowywanie materiałów dłużycowych. Regał wspornikowy znacząco poprawia jakość i przejrzystość funkcjonowania magazynu.
  • Regały segmentowe – przeznaczone do magazynowania ładunków blach i podobnych materiałów. W zależności od potrzeb klienta możemy umieścić kolejne wytrzymałe segmenty, które będą dostosowane do potrzeb dowolnego magazynu.
  • Regały kasetowe – stworzone do przechowywania arkuszy stali o wymiarach 1 000 x 2 000 mm, 1 250 x 2 500 mm i 1 500 x 3 000 mm. Jest to konstrukcja modułowa, która zapewnia bezpieczny dostęp do każdej formatki. Dopuszczalne obciążenie szuflady wynosi 1 500 kilogramów, a całego modułu – 9 ton.
  • Regały paletowe – nasz regał paletowy to rozwiązanie idealnie nadające się do przechowywania bardzo zróżnicowanych ładunków o różniących się od siebie gabarytach, każdy regał idealnie spełni swoje zadanie dzięki indywidualnemu projektowi pod konkretny magazyn i konkretne wymagania.
  • Regały paletowe ciężkie – pozwalają na przechowywanie ładunków o zwartej masie. Są to konstrukcje wykonane z profili gorącowalcowanych, IPE, HEB, HEA. Regały paletowe ciężkie przeznaczone są do składowania bardzo dużych ciężarów – jedna półka może być obciążona 24 tonami ładunku.
  • Regały do kręgów stali – przeznaczone do przechowywania ładunków o dużej masie i gabarytach. Regały te są niezwykle trwałe i stabilne. Pozwalają one na przechowywanie kręgów zarówno w pionie, jak i w poziomie. Zapewniają prosty dostęp do każdego materiału. Maksymalne obciążenie półki to 24 tony.
  • Regały półkowe – specjalne regały magazynowe cechujące się solidną konstrukcją i dużą łatwością w dostosowywaniu do powierzchni magazynowej.
  • Antresole – element wyposażenia magazynowego, który stanowi platformę magazynową. Wykonuje się je z profili C. Jest to rozwiązanie, które może zwiększyć przestrzeń magazynową.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT