Pojemniki transportowe - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Pojemniki transportowe


Pojemniki transportowe


Nasze standardowe pojemniki mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Są doskonałymi opakowaniami dla różnego rodzaju detali. Możliwość wielokrotnego użycia oraz wytrzymałość konstrukcji plasuje jena pierwszym miejscu pod względem ilości zastosowań w przemyśle. Swoboda manewrowania pozwala na składowanie w regałach paletowych lub bezpośrednio na posadzce Doskonale sprawdzają się w branży metalowej, automotive, meblarskiej, odlewniczej, ogrodniczej, logistycznej i innych gdzie występuję duża ilość drobnych elementów do magazynowania.

Pojemniki transportowe – podział ze względu na wymiary:
transportowy duży – wymiary
(dł. x szer. x wys.)
1240 x 835 x 970 mm

kosz gitterbox mały – wymiary
(dł. x szer. x wys.)
1240 x 835 x 460 mmPojemniki transportowe stalowe


Pojemniki mogą być wykonane w kilku dowolnych konfiguracjach w zależności od zapotrzebowania. Mogą posiadać klapę boczną, pokrywę górną stalową lub drewnianą, metalową podłogę. Dobór odpowiedniego pojemnika jest uzależniony od przeznaczenia, ładunku i rodzaju transportu.

Pojemniki doskonale sprawdzają się w transporcie i składowaniu ładunków drobnych. Całość umieszczamy w środku a następnie możemy składować do pięciu ładunków w górę. Nośność jednego kosza to 1500 – 3000 kg. Pojemniki transportowe mają formę prostopadłościennej skrzyni z pokrywa lub bez. Szkielet pojemnika wykonany jest z kształtowników metalowych wypełnionych profilowana blachą. Podstawę palety stanowi rama, do której w każdym rogu przymocowana jest noga. W narożach, do ramy jest przymocowane wsporniki, do mocowania ścian przedniej i tylnej. Ustawianie w stosy jest możliwe dzięki elementom górnym ramy, która ma w narożnikach elementy kątownikowe uniemożliwiające przesuwanie się nóżek następnej palety, ustawianej na wierzchu.

Skrzynie, palety metalowe i inne pojemniki
Nasza oferta obejmuje również palety słupkowe, palety metalowe, skrzynio palety oraz inne pojemniki wykonywane na produkcyjno-transportowe wykonywane na indywidualne zlecenia.
Właściwości:
• bardzo wytrzymałe
• odporne na niskie i wysokie temperatury
• wykonane z zabezpieczonej stali

Najczęściej zadawane pytania

1Co to są pojemniki transportowe?
Pojemniki magazynowe transportowe służące do transportu i magazynowania ładunków.
2Co można transportować w pojemniku transportowym?
Dowolny ładunek, w zależności od projektu w zasadzie wszystko co mieści się w koszach magazynowych.
3Z czego mogą być wykonane pojemniki transportowe?
Nasze pojemniki produkujemy z siatki, blachy i profili zamkniętych.
4Czy stosujemy zabezpieczenia antykorozyjne w pojemnikach transportowych?
Oczywiście, nasze pojemniki transportowe magazynowe są zabezpieczone poprzez cynkowanie ogniowe i lakierowanie proszkowe lub zanurzeniowe.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT