Regały segmentowe - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Regały segmentoweRegały magazynowe segmentowe


Nasze regały segmentowe to nieodzowny element wielu magazynów stali. Są sprawdzone w wielu warunkach, za każdym razem dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb klienta.

Regały segmentowe Logi-Max zostały stworzone do ładunków blach o wymiarach 6000x2000 mm, ich konstrukcja segmentowa umożliwia łatwe ustawianie kolejnych segmentów. Trwałe i solidne łoże nośne jest wykonane z profili IPE, a niezawodna rama boczna z profili zamkniętych grubościennych.

Każdemu naszemu klientowi oferujemy możliwość indywidualnego projektowania regału pod podane przez niego wymiary i nośność ładunków.


Nasze regały segmentowe


Posiadamy szeroki zakres typów, rozmiarów i wytrzymałości regałów segmentowych dla różnych operacji magazynowych i zaprojektujemy najlepszy produkt dla Państwa przestrzeni. Wszechstronność naszych produktów oznacza, że możemy zaprojektować regały tak wysokie, szerokie lub wytrzymałe, jak to tylko konieczne dla przechowywanych towarów.

Podczas planowania systemów regałów segmentowych magazynowych możemy odwiedzić Państwa miejsce, aby dokonać pomiarów. Bierzemy pod uwagę wszystko, od poziomu podłogi do położenia wyjść pożarowych i grzejników, aby zapewnić indywidualne rozwiązanie.

Co daje wdrożenie regału segmentowego w magazynie


Zaprojektowanie indywidualnego układu regałów segmentowych oznacza nie tylko maksymalne wykorzystanie całej przestrzeni magazynowej, ale również skorzystanie z dokładnego typu, rozmiaru, wytrzymałości i konturu regałów, których potrzebują Państwa produkty, co umożliwi szybsze działanie i mniejszą liczbę błędów.

Skrócenie czasu pracy, gdy produkty pozostają w magazynie jak najkrócej i gdy błędy kompletacji są ograniczone do minimum, może oznaczać tylko jedno: szybszy ruch produktów niż u konkurencji.

Dlatego właśnie magazynowanie produktów jest istotnym czynnikiem w każdym systemie logistycznym i dlatego projektowanie regałów magazynowych i układów dostosowanych do Państwa wymagań może znacznie usprawnić operacje związane z przemieszczaniem produktów.

Przeznaczenie regałów segmentowych

Regał segmentowy o dużej rozpiętości jest przeznaczony do magazynów, w których towary są składowane i zdejmowane przy pomocy wózków magazynowych.

System ten pozwala również na optymalne wykorzystanie wysokości magazynu, ponieważ dostęp do wyższych poziomów jest możliwy mechanicznie za pomocą urządzeń podnoszących operatora na wymaganą wysokość (np. za pomocą wózków widłowych wysokiego składowania).

Korzyści z wykorzystania regału segmentowego

- Możliwość składowania średnich i ciężkich ładunków
- Regulowane poziomy obciążenia
- Możliwość budowy regałów o dowolnej wysokości
- Wiele możliwości układów regału, które można dostosować do potrzeb
- Idealna opcja dla różnych typów artykułów i towarów

Zastosowanie regału segmentowego


Systemy regałów segmentowych mogą być stosowane w halach magazynowych, warsztatach, fabrykach i magazynach do przechowywania dużych, nieporęcznych i ciężkich przedmiotów. Gwarantujemy wytrzymałość i jakość wykonania użytych komponentów. Po zmontowaniu można śmiało załadować półki, aby jak najlepiej wykorzystać swój nowy system regałów.

Regały segmentowe o dużej rozpiętości to idealne rozwiązanie do przechowywania ciężkich i długich przedmiotów lub nieporęcznych towarów z możliwością składowania pod nimi palet. Dzięki mocnej konstrukcji, regały segmentowe nie wymagają dolnego poziomu półki, co oznacza, że palety mogą być przechowywane na poziomie gruntu.

Nasze regały pozwalają na przechowywanie ciężkich ładunków na dużej rozpiętości dzięki solidnej konstrukcji i grubości stali. Dzięki temu doskonale nadają się do przechowywania ciężkich, nieporęcznych lub bardzo szerokich ładunków, takich jak rury lub drewno.

Najcześciej zadawane pytania

1Co to jest regał segmentowy?
To regał pozwalający na łatwe magazynowanie z dowolnym wymiarem lub nośnością ładunku, dzięki możliwości ustawiania kolejnych segmentów.
2Do czego służy regał segmentowy?
Regały segmentowe Logi-Max służa do magazynowania ładunków blach, ale nie tylko.
3Jakie zalety posiada regał segmentowy w porównaniu do tradycyjnego regału?
Nasze regały segmentowe pozwalają na łątwe dostawianie kolejnych segmentów, a całośc możemy zaprojektować pod dowolny wymiar czy nośność.
4Do jakich ładunków dedykowany jest regał segmentowy?
Segmentowe regały firmy Logi-Max dedykowane są dla magazynów stali i ładunków blach.
5Z ilu segmentów może się składać regał segmentowy?
Regały na duże blachy projektujemy pod indywudualne potrzeby klienta, ogranicza nas jedynie projekt.
6Jakie jest maksymalne obciążenie regały segmentowego?
Regały firmy Logi-Max możemy zaprojektować pod dowolną nośność.
7Czy obsługa regału segmentowego jest skomplikowana? Czy potrzebne jest specjalistyczne urządzenie do obsługi?
Nasze regały nie wymagają specjalistycznego sprzętu i są łatwe w obsłudze.
8Jaka jest cena regału segmentowego?
Ceny regałów na długie formatki Logi-Max są często bardziej konkurencyjne od rozwiązań konkurencji z racji indywidualnego projektu i charakteru każdego zamówienia.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT