Regały wspornikowe RUDA ŚLĄSKA - Logi-Max Polska - Rozwiązania Logistyczne i Magazynowe

Regały wspornikowe RUDA ŚLĄSKASPRAWDŹ OFERTĘ!

Regał wysięgnikowy RUDA ŚLĄSKA


Regał firmy Logi-Max to odpowiednie rozwiązanie, które wykorzystają państwo przy przechowywaniu ładunków wielkoformatowych, ładunków dłużycowych czy po prostu długich towarów takich jak pręty, rury, profile stalowe, blacha, arkusze blach, płyty wiórowe czy inne materiały składowe.

Wpisałeś w wyszukiwarce regał magazynowy narożny lub regały wspornikowe stacjonarne, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasze rozwiązania sprostają państwa oczekiwaniom, jeżeli szukacie państwo rozwiązań magazynowych, a jednocześnie: - posiadacie potrzebę składowania towarów długich i nieporęcznych - potrzebne jest rozwiązanie, które można obsługiwać zarówno z pomocą wózka widłowego jak i urządzeń ręcznych - magazynujecie ciężkie i długie materiały - obsługujecie regały za pomocą dźwigów magazynowych i wózków magazynowych

Dane
kontaktowe


ul. Bałtycka 49F
40-778 Katowice
Polska


biuro@logi-max.pl
tel: 32 307 45 47

W kwestiach regałów magazynowych obsługujemy cały Śląsk, w tym takie miasta jak: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów.

Regały do magazynów

Nasze regały nadają się się idealnie do przechowywania:
- drewno konstrukcyjne
- tarcica
- wiązary dachowe
- rury ze stali
- pręty ze stali
- rury z pcv
- płyty drewniane i drewnopochodne
- pręty aluminiowe
- profile i płyty z tworzyw sztucznychSPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Regał wspornikowy RUDA ŚLĄSKA

Nasze rozwiązania kreowane są z myślą o spełnianiu oczekiwań klientów dlatego wszystkie jego parametry, takie jak nośność są dostosowywane indywidualnie pod każde z zastosowań. Zawsze dbamy o to by każdy z naszych produktów magazynowych spełniał wszystkie wymogi związane z bezpieczeństwem i jednocześnie maksymalnie wykorzystywał możliwości składowania klienta.

Każdy z naszych produktów możemy dowolnie personalizować.

SPYTAJ O WYCENĘ REGAŁU!

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT