Regały wspornikowe lekkie - Logi-Max Polska - Rozwiązania Logistyczne i Magazynowe

Regały wspornikowe lekkie

Regały wspornikowe lekkie


Tego typu regały wysięgnikowe stanowią idealne rozwiązanie w przechowywaniu lekkich i długich przedmiotów, które najlepiej składować w pozycji poziomej. Towary można układać jedne nad drugimi, przy zachowanym dostępie do produktów na wszystkich poziomach.

Za pomocą lekkich regałów wspornikowych firmy Logimax Polska można przechowywać długie belki drewniane, rury i inne przedmioty, zachowując bezpieczeństwo i łatwy dostęp. Wykonane z stali malowanej proszkowo, lekkie regały wspornikowe są oferowane jako regały jednostronne, stojące przy ścianie, lub dwustronne, do których dostęp jest możliwy od przodu i od tyłu.

Nasze regały magazynowe mają modułową konstrukcję, dzięki czemu, w razie potrzeby, można łatwo dodawać kolejne segmenty. Położenie ramion można regulować w pionie co 100 mm, mocując je klinami do słupów. Jako opcja, dostępne są również stalowe ograniczniki, których konstrukcja zabezpiecza przechowywane przedmioty przed stoczeniem się z ramion. Standardowo, regały dostarczane są w kolorze stali cynkowanej, ale na żądanie dostępne są również inne kolory. W przypadku zastosowań zewnętrznych lub w środowisku korozyjnym, oferujemy również rozwiązania ze stali galwanizowanej zanurzeniowo.

ZAPYTAJ O REGAŁ WSPORNIKOWE LEKKIE!

Regały wspornikowe lekkie można konfigurować w szerokim zakresie dostępnych opcji tak, aby spełnić indywidualne potrzeby magazynowe.

Poszczególne elementy regału magazynowego dobiera się zależnie od rozmiaru i wagi produktów, wysokości i długości magazynu, szerokości korytarzy i przejść jak również od szeregu innych czynników, mających wpływ na zmniejszenie kosztów i zaoszczędzenie miejsca. W przypadku konieczności składowania cięższych przedmiotów, zaleca się wykorzystanie systemu ciężkich regałów wspornikowych.

Korzyści wynikające z zastosowania regałów lekkich:
• Dobra widoczność każdego przechowywanego elementu
• Łatwy dostęp do każdego poziomu składowania
• Elementy o różnych długościach można przechowywać na tym samym regale
• Wykorzystanie lekkiej konstrukcji dostosowanej do potrzeb
• Regulowane poziomy składowania
• Atrakcyjna cena proponowanego rozwiązania

Regał lekki
jednostronny

Wysokość słupów 3000 mm
Ilość słupów 4 szt
Nośność słupa dla każdej strony 525 kg
Odległość w osi 3 x 1100 mm
Długość regału 3300 mm
Zabezpieczenie powierzchni RAL 5015
Lewa strona
Długość wsporników 600 mm
Środek ciężkości 300 mm
Nośność ramienia 175 kg
Poziomy składowania ze stopą 4 p
Liczba ramion 600 mm
Zabezpieczenie powierzchni RAL 5015
Projekt powyższego regału lekkiego zamieściliśmy jako przykład.

W projektach dla naszych klientów możemy zastosować dowolną ilość słupów w zgodzie z projektem, same regały mogą być także dowolnie długie. Możemy bez problemu dokładać kolejne słupy, a każdy słup jest przestawny.

Regały mogą być skonstruowane dwustronnie (na przykładowym projekcie jednostronny), a długość wsporników możemy dowolnie konfigurować w przedziałach 600-800 mm i 1000-1200 mm.

Przy regałach lekkich możemy osiągnąć nośność ramienia do 300 kg na ramie, jako producent oferujemy wszystkie nasze regały w dowolnym kolorze i dowolnym zabezpieczeniu powierzchni. Dostępne jest także cynkowanie ogniowe.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT