Regały paletowe ZABRZE - Logi-Max Polska - Rozwiązania Logistyczne i Magazynowe

Regały paletowe ZABRZESPRAWDŹ OFERTĘ!

Regały paletowe ZABRZE


Regały paletowe są rozwiązaniem powszechnie wykorzystywanym w magazynach, które zajmują się zapakowanym towarem. Stosuje się je jednak nie tylko w tego typu przestrzeniach, gdyż cechują się optymalnym użytkowaniem i wysokimi możliwościami adaptacyjnymi. Z tego powodu regały paletowe można wykorzystywać w magazynach o różnym przeznaczeniu oraz dowolnych wymiarach. Najważniejszymi zaletami nowoczesnych regałów paletowych jest bardzo atrakcyjna cena, jak również elastyczność.
Regały paletowe mogą w szybkim tempie generować wysoką wartość dodaną w magazynach naszych klientów. Ich tworzenie ma na celu wsparcie różnych branż, w tym meblarskiej, automotive, budowlanej i wielu innych. Przez wzgląd na ich popularność, dostępność rozwiązań w kwestii użytkowań lekkich oraz ciężkich, a także indywidualnie rozpatrywanych projektów, są na niezwykle wysokim poziomie. Regały paletowe to praktyczny klucz do wydajności.

Dane
kontaktowe


ul. Bałtycka 49F
40-778 Katowice
Polska


biuro@logi-max.pl
tel: 32 307 45 47

Regały paletowe w Zabrzu

Zabrze jest strategicznym regionem, jeśli mowa o polskiej logistyce. Znajduje się tam ponad 300 ha terenów poświęconych inwestycjom przemysłowym, usługowym oraz mieszkaniowym. Pośród innych większych miast Śląska Zabrze jest jedynym posiadającym tak ogromne obszary przeznaczone dla inwestorów, które są zlokalizowane niedaleko skrzyżowania autostrad A4, A1, a także Drogowej Trasy Średnicowej. Zważywszy na logistycznie istotne znaczenie strategiczne, miastem interesuje się coraz więcej podmiotów, które pragną inwestować w polski eksport czy zajmować się importem. Nieustannie buduje się tam nowe fabryki, parki przemysłowe, biura czy magazyny.

Rozmaite rozwiązania dla każdych potrzeb – wysokiej jakości regały paletowe w Zabrzu

W ramach Logi-Max wspieramy te firmy, które chcą rozwijać swoje magazyny w zgodzie z międzynarodowymi standardami. Przygotowywane na indywidualne zamówienia regały paletowe, zawsze odpowiadają potrzebom naszych klientów. Jednostkowe podejście opieramy na latach doświadczenia, dzięki czemu skutecznie podnosimy wartość naszych kupujących przed istotnymi kontrahentami. Nasza firma dysponuje również ciężkimi regałami paletowymi, które są w stanie przechowywać towary o zwartej masie, czyli na przykład prasy, formy czy kręgi stali. Regał paletowy tego typu posiada pionowe ramy lub słupy nośne, z przymocowanymi poziomymi belkami czy trawersami. Te zaś posiadają tak zwany zamek, na który łączy się ramy nośne. Na dodatek istnieje także zabezpieczenie przed wypadaniem, czyli rygiel, dzięki któremu trawersy są stabilne.

Regały paletowe Zabrze – dostosowujemy systemy magazynowe do Państwa potrzeb

Jako firma Logi-Max jesteśmy odpowiedzialni za bardzo skuteczne systemy magazynowe, dzięki którym możemy skutecznie obsługiwać firmy z przeróżnych sektorów. Zabrze to bliski obszar naszego działania – jako jeden z punktów konurbacji górnośląskiej, znajduje się w bliskim sąsiedztwie naszej siedziby usytuowanej w Katowicach. Dzięki znakomitej znajomości tego obszaru możemy stać się niezastąpionym partnerem przy projektowaniu najskuteczniejszego łańcucha dostaw.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT