Regały paletowe SOSNOWIEC - Logi-Max Polska - Rozwiązania Logistyczne i Magazynowe

Regały paletowe SOSNOWIECSPRAWDŹ OFERTĘ!

Regały paletowe SOSNOWIEC


Regały paletowe są powszechnie stosowane jako skuteczne rozwiązanie kwestii logistycznych. Służą do składowania opakowanych towarów umieszczanych głównie na paletach. Charakteryzują się prostą budową – belki poprzeczne, trawersy czy słupy, kotwione w podłodze za pomocą stóp. Wyróżniają się wyjątkową elastycznością, a więc są w stanie dostosować moduły regału do odpowiedniego przeznaczenia. Dzięki temu można swobodnie dopasowywać je w przestrzeni magazynowej. Regały paletowe cechuje nie tylko uniwersalność, ale także przystępna, niska cena.
Za sprawą doświadczonych ekspertów istnieje możliwość adaptacji regałów paletowych do niemal każdej przestrzeni. Indywidualne dopasowywanie regałów paletowych do różnych typów magazynów to rozwiązania, które mogą zupełnie zrewolucjonizować sposób składowania towarów. Przy pomocy regałów paletowych Logi-Max, można praktycznie zaprojektować funkcjonalną przestrzeń, stanowiącą istotny punkt w łańcuchu dostaw. Dzięki temu magazyny naszych klientów natychmiast okażą się bardzo kluczową zaletą w rozmowach z kontrahentami, dla których kwestie bezpieczeństwa, elastyczności oraz niskich kosztów są priorytetem.

Dane
kontaktowe


ul. Bałtycka 49F
40-778 Katowice
Polska


biuro@logi-max.pl
tel: 32 307 45 47

Wysokiej jakości regały paletowe Sosnowiec – logistyczne rozwiązania

Właśnie w Sosnowcu znajduje się jeden z większych ośrodków magazynowych w Polsce, który zlokalizowany jest w sąsiedztwie skrzyżowania dwóch autostrad:
● A4, łączącej Rzeszów z zachodnią granicą Polski oraz wschodniej obwodnicy Śląska, ● drogi S1 prowadzącej przez Cieszyn na południe Europy.
Taka lokalizacja jest doskonałym miejscem do prowadzenia dystrybucji na cały obszar Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, a także, ze względu dogodny układ komunikacyjny, aż do sąsiadów Polski na południu.

Wysokiej jakości regały paletowe Sosnowiec

Regały paletowe wdraża się do systemów magazynowych z udziałem naszej firmy, co stwarza możliwość magazynowania różnych towarów. Wspieramy przede wszystkim usługi meblarskie, automotive, budowlane oraz wiele innych. Nasza firma dysponuje również ciężkimi regałami paletowymi, które pozwalają na przechowywanie towarów ponadgabarytowych o zwartej masie. Regały wysokiego składowania są oparte na prostej obsłudze, która odbywa za pomocą wózków widłowych specjalnych lub tradycyjnych. Stosując rozmaite komponenty, jesteśmy w stanie bardzo łatwo dopasować się do wielu różnych sytuacji czy wymagań.

Dlaczego warto postawić na Logi-Max?

Śląsk jest strategicznym obszarem działania naszej firmy. Dumnie otaczamy wsparciem nowoczesne punkty spedycyjne oraz wdrażanie coraz bardziej zaawansowanej infrastruktury logistycznej. Nasze rozwiązania dopasowujemy do wymagań klientów z Sosnowca, całego Śląska, a także wielu innych obszarów gospodarczych w kraju. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu Państwa magazyny będą z pewnością stanowiły silny atrybut w zasobach danego przedsiębiorstwa. Sprawne, praktyczne i uniwersalne magazyny to przyszłość polskiego transportu i logistyki.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT