Regały paletowe KATOWICE - Logi-Max Polska - Rozwiązania Logistyczne i Magazynowe

Regały paletowe KATOWICESPRAWDŹ OFERTĘ!

Regały paletowe KATOWICE


Regały paletowe to rozwiązanie, które powszechnie stosowane jest w magazynach zajmujących się spójnym, opakowanym towarem. Jednak niekoniecznie tylko w takich przestrzeniach znajdują one swoje zastosowanie. Są to rozwiązania magazynowe, które cechują się niezwykłą różnorodnością i wysoką podatnością na adaptację. Dzięki temu możliwe jest wdrożenie ich do magazynu o dowolnych wymiarach i przeznaczeniu. Nowoczesne regały paletowe wyróżnia przede wszystkim atrakcyjna cena, wysoka wartość dodana, którą mogą wygenerować w magazynach związanych z różnymi branżami, a także elastyczność.
Dzięki doświadczonym ekspertom możliwe jest dostosowanie regałów paletowych do niemalże dowolnej przestrzeni. Są to rozwiązania, które „uszyte na miarę” mogą zupełnie zrewolucjonizować sposób przechowywania towarów. Dzięki wdrożeniu regałów paletowych z Logi-Max, możliwe jest stworzenie bardzo skutecznie funkcjonującej przestrzeni, która będzie stanowić ważny element łańcucha dostaw. Sprawia to, że Państwa magazyn od razu stanie się bardzo istotnym walorem w rozmowach z klientami, którym przede wszystkim zależy na bezpieczeństwie, niskim koszcie, elastyczności (instalacje paletowe są modułowe – można je dostosowywać do aktualnej potrzeby klienta), a także sprawności obsługi ładunku.

Dane
kontaktowe


ul. Bałtycka 49F
40-778 Katowice
Polska


biuro@logi-max.pl
tel: 32 307 45 47

Dlaczego warto postawić na regały paletowe? Katowice to strategiczne z perspektywy logistycznej miasto na mapie Polski

Nowoczesne rozwiązania magazynowe szczególnie sprawdzają się na zachodzie Polski. Regały paletowe cieszą się sporym zainteresowaniem firm z Katowic i Śląska. Region ten jest bardzo blisko istotnych tras logistycznych. To tutaj znajdują się magazyny, które obsługują nie tylko nasz rynek wewnętrzny, lecz także muszą być dostosowane do stricte zachodniego stylu pracy. Rynek niemiecki i czeski, a także bardziej odległe rynki – holenderski, brytyjski, czy hiszpański, generują spory popyt na towary pochodzące z naszego przemysłu – np. meble czy instalacje budowlane. Z drugiej strony, do Polski trafia wiele towarów od naszych sąsiadów – one też muszą być w odpowiedni sposób dystrybuowane. Dlatego inwestycje w magazyn (np. regały paletowe) w Katowicach i na Śląsku cieszą się sporym zainteresowaniem.

Regały paletowe – różnorodne regały i systemy magazynowe realizowane na terenie Katowic

Dostarczane przez nas regały paletowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem firm ze Śląska. Dysponujemy różnorodną ofertą regałów, które mogą zostać zaadaptowane do przechowywania praktycznie dowolnego materiału – łącznie z ciężkimi, zwartymi towarami. Nasze rozwiązania kierowane są m.in. do branży meblarskiej, automotive czy budowlanej.

Regały paletowe Katowice – swobodne dostosowanie systemu magazynowego do Państwa potrzeb

W ramach firmy Logi-Max tworzymy niezwykle skuteczne systemy magazynowe, które pozwalają na skuteczne obsługiwanie firm z różnych sektorów. Katowice to strategiczny obszar naszego działania – to właśnie tam mieści się biuro naszej firmy. Dzięki odpowiedniej znajomości tego regionu, a także bogatemu doświadczeniu w obszarze tworzenia sprawnych przestrzeni magazynowych, możemy być wartościowym partnerem w tworzeniu skuteczniejszego łańcucha dostaw.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT