Regały paletowe GLIWICE - Logi-Max Polska - Rozwiązania Logistyczne i Magazynowe

Regały paletowe GLIWICESPRAWDŹ OFERTĘ!

Regały paletowe GLIWICE


Regały paletowe to nowoczesne rozwiązanie magazynowe, które cieszy się sporym zainteresowaniem klientów na całym świecie. Pozwalają one na stworzenie przejrzystych warunków do magazynowania produktów o różnej specyfice. Istnieje wiele typów regałów paletowych, które odpowiadają potrzebom różnego rodzaju przestrzeniom magazynowych. Dzięki wysokiej jakości regałom oferowanych przez Logi-Max, możliwe jest stworzenie magazynu, który będzie zarówno przyjazny do pracy pod kątem prostoty inwentaryzacji i BHP, jak i wydajności.
Dzięki wdrożeniu wysokiej jakości regałów paletowych możliwe jest znaczące przyśpieszenie obsługi ładunków, bardzo precyzyjne zarządzanie przestrzenią magazynu, a także maksymalne zagospodarowanie przestrzeni magazynowej.
Regały paletowe składają się ze słupów nośnych, trawersów, belek poprzecznych i innych elementów, które stanowią nieoceniony wkład w podtrzymaniu przejrzystości magazynowania towarów. Dzięki ich osadzeniu w podłożu za pomocą stopy z wysokiej jakości materiałów, tego typu systemy magazynowe cechują się wysoką stabilnością i mogą zostać wdrożone w niemalże każdym magazynie.
Regały paletowe składają się ze słupów nośnych, trawersów, belek poprzecznych i innych elementów, które stanowią nieoceniony wkład w podtrzymaniu przejrzystości magazynowania towarów. Dzięki ich osadzeniu w podłożu za pomocą stopy z wysokiej jakości materiałów, tego typu systemy magazynowe cechują się wysoką stabilnością i mogą zostać wdrożone w niemalże każdym magazynie.

Dane
kontaktowe


ul. Bałtycka 49F
40-778 Katowice
Polska


biuro@logi-max.pl
tel: 32 307 45 47

Regały paletowe w Gliwicach – oto rozwiązania, które spełniają wymogi strategicznego obszaru działania polskich i zagranicznych firm

Gliwice to miasto, które odgrywa coraz istotniejszą rolę w polskim transporcie. Ze względu na otwartość naszych firm na współpracę z przedsiębiorstwami z Czech i Niemiec, a także rosnącą wartość Śląska w oczach kontrahentów z kraju, wiele miast w tamtym obszarze zyskuje na strategicznym znaczeniu. Regały paletowe stosowane są wszędzie tam, gdzie możemy spotkać się z wysokim natężeniem ruchu towarowego. Gliwice to miasto, na którego terenie od lat działa wiele firm spedycyjnych i logistycznych. Ich standard pracy dorównuje najbardziej zaawansowanym firmom z obszaru transportowego w Polsce. Dzięki odpowiedniemu wsparciu – np. rozwiązaniami magazynowymi Logi-Max, polskie podmioty są w stanie utrzymywać swoją skuteczność i stanowią one coraz stabilniejsze ogniwo w europejskim i światowym łańcuchu dostaw.

Regały paletowe wysokiej jakości Gliwice – nowoczesny standard logistyki

W ramach Logi-Max realizujemy wsparcie dla firm, które pragną rozwijać swoje magazyny zgodnie z międzynarodowymi standardami. Regały paletowe, które przygotowujemy na indywidualne zamówienie, zawsze odpowiadają potrzebom danego magazynu. Tworzone przez nas rozwiązania doskonale spisują się w magazynach obsługujących sektor automotive, meblowy czy budowlany, a także inne. Jednostkowe podejście, które oparte jest o lata doświadczenia, przekłada się na bardzo skuteczne podniesienie wartości naszych klientów w oczach kluczowych kontrahentów.

Dlaczego warto postawić na regały paletowe?

Gliwice, a także cały obszar Śląska to kluczowy region dla działalności naszej firmy. Oferowane przez nas rozwiązania skoncentrowane są na generowaniu wartości dodanej dla naszych klientów. Tworzymy magazyny dostosowane do charakterystyki działalności klienta, które cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa i zdolnością do obsługi towarów różnego typu. Wykonujemy magazyny oparte o regały paletowe różnych typów – w tym przepływowe, push-back, rzędowe, wjezdne oraz inne liczne rozwiązania.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT