Regały paletowe DĄBROWA GÓRNICZA - Logi-Max Polska - Rozwiązania Logistyczne i Magazynowe

Regały paletowe DĄBROWA GÓRNICZASPRAWDŹ OFERTĘ!

Regały paletowe DĄBROWA GÓRNICZA


Regały paletowe są idealnym rozwiązaniem dla magazynów, zdolne do adaptacji do dowolnego ich rodzaju. Zależnie od selekcji regałów, możliwe jest wygenerowanie wysokiej wartości dodanej dla przedsięwzięć logistycznych różnego typu. Regały paletowe produkowane przez Logi-Max są innowacyjnymi, najwyższego poziomu systemami odpowiadającymi na indywidualne wymogi danego obszaru magazynowego.
Regały paletowe składają się ze słupów nośnych, trawersów, belek poprzecznych oraz innych elementów, które są bezcenną pomocą w utrzymaniu przejrzystości magazynowanych ładunków. Ze względu na ich osadzenie w podłożu za pomocą stopy z wysokiej jakości materiałów, tego rodzaju systemy są bardzo stabilne i są w stanie być wdrażane w niemal każdym typie magazynu.

Dane
kontaktowe


ul. Bałtycka 49F
40-778 Katowice
Polska


biuro@logi-max.pl
tel: 32 307 45 47

Różnorodna oferta regałów paletowych dla Dąbrowy Górniczej i okolic

Dąbrowa Górnicza, jak również pozostały obszar województwa śląskiego, to ważny region dla działalności Logi-Max. Oferujemy rozwiązania, które koncentrują się na generowaniu wartości dodanej dla naszych klientów. Projektujemy przestrzenie magazynowe indywidualnie dostosowane do potrzeb oraz charakterystyki działalności Państwa firm, które cechują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Naszą specjalnością jest sprawne wdrażanie oraz dostosowywanie rozwiązań do danej przestrzeni magazynowej.

Nowoczesny standard logistyki – wysokiej klasy regały paletowe Dąbrowa Górnicza

Na obszarze Dąbrowy Górniczej nasza firma jest w stanie zrealizować wdrożenie systemu magazynowego opartego o regały paletowe jakiegokolwiek rodzaju. Mogą to być zarówno systemy na podstawie regałów przepływowych, regałów rzędowych, push-back, jak również regałów wjezdnych. Rozwiązania Logi-Max świetnie współgrają z innymi nowoczesnymi metodami, jak na przykład wózki magazynowe czy system inwentaryzacji. Nasza firma zapewnia wysoką wydajność, przejrzystość, odpowiedni poziom bezpieczeństwa i troskę o najmniejszy szczegół.

Regały paletowe Katowice – swobodne dostosowanie systemu magazynowego do Państwa potrzeb

W ramach firmy Logi-Max tworzymy niezwykle skuteczne systemy magazynowe, które pozwalają na skuteczne obsługiwanie firm z różnych sektorów. Katowice to strategiczny obszar naszego działania – to właśnie tam mieści się biuro naszej firmy. Dzięki odpowiedniej znajomości tego regionu, a także bogatemu doświadczeniu w obszarze tworzenia sprawnych przestrzeni magazynowych, możemy być wartościowym partnerem w tworzeniu skuteczniejszego łańcucha dostaw.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT