Regały paletowe CZĘSTOCHOWA- Logi-Max Polska - Rozwiązania Logistyczne i Magazynowe

Regały paletowe CZĘSTOCHOWASPRAWDŹ OFERTĘ!

Regały paletowe CZĘSTOCHOWA


Regały paletowe to powszechnie stosowane rozwiązanie w logistyce. Przeznaczone są do składowania opakowanych towarów, które umieszczone są na paletach, ale nie tylko. Charakteryzują się prostą konstrukcją, która opiera się o belki poprzeczne, trawersy i słupy, które kotwione są w podłodze za pomocą wysokiej jakości stóp. Cechuje je również wysoka elastyczność, czyli zdolność dostosowania modułów regału do danego zastosowania. Dzięki temu możliwe jest tworzenie niezwykle sprawnych przestrzeni magazynowych. Regały paletowe wyróżniają się nie tylko wszechstronnością, lecz także dosyć niską ceną.
Regały paletowe to rozwiązania magazynowe, które bardzo szybko są w stanie generować sporą wartość dodaną w magazynach naszych klientów. Tworzone są one z myślą o wspieraniu przeróżnych branż – automotive, meblarskiej, budowlanej i innych. Ze względu na ich popularność, dostępność rozwiązań do zastosowań lekkich i ciężkich, a także indywidualizacja projektów stoją na bardzo wysokim poziomie. To powszechne, sprawdzone i wydajne rozwiązanie.

Dane
kontaktowe


ul. Bałtycka 49F
40-778 Katowice
Polska


biuro@logi-max.pl
tel: 32 307 45 47

Dlaczego regały paletowe w Częstochowie są tak często wybieranym rozwiązaniem?

Częstochowa to strategiczny region dla polskiej logistyki. Przez to miasto w województwie śląskim przechodzi autostrada A1, która w praktyce łączy północ i południe Polski. Wiele firm lokuje swoje inicjatywy spedycyjne właśnie na obszarze pomiędzy Katowicami i Łodzią. Ze względu na znaczenie strategiczne dla rozwoju logistyki, region ten cieszy się nieustannym zainteresowaniem kolejnych podmiotów, które chcą inwestować w polski eksport, bądź obsługiwać polski import.
Dogodna lokalizacja sprawia, że zainteresowanie tym regionem jest naprawdę spore, a kontrahenci, którzy prowadzą działania w tym obszarze, stawiani są w obliczu wysokich wymagań. Dlatego nasze regały paletowe wdrażane w Częstochowie, cechuj się wysoką jakością, a ich adaptacja do danej przestrzeni opiera się na bogatej wiedzy i doświadczeniu naszej kadry.

Wysokiej klasy regały paletowe Częstochowa – różnorodne rozwiązania dla współczesnej logistyki

Na terenie Częstochowy jesteśmy w stanie zrealizować wdrożenie systemu magazynowego opartego o regały paletowe dowolnego typu. Mowa tu zarówno o systemach opierających się o regały przepływowe, regały push-back, regały rzędowe, jak i regały wjezdne. Nasze rozwiązania mogą idealnie współpracować z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak wózki magazynowe i innowacyjne systemy inwentaryzacji. Zapewniamy wysoką przejrzystość, znakomity poziom bezpieczeństwa i dbałość o każdy detal.

Dlaczego warto postawić na Logi-Max? Nasza oferta regałów paletowych dla Częstochowy i okolic

Śląsk jest strategicznym obszarem działania naszej firmy. Z dumą wspieramy nowoczesne punkty spedycyjne i wdrażanie coraz to nowocześniejszej infrastruktury logistycznej. Nasze rozwiązania dostosowane są do potrzeb odbiorców z Częstochowy, całego Śląska i wielu innych regionów Polski. Dzięki naszemu doświadczeniu Państwa magazyny są w stanie stanowić silny walor w zasobach danej firmy. Skuteczne, sprawnie funkcjonujące i elastyczne magazyny to przyszłość polskiego transportu i przemysłu.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT