Regały paletowe BYTOM- Logi-Max Polska - Rozwiązania Logistyczne i Magazynowe

Regały paletowe BYTOMSPRAWDŹ OFERTĘ!

Regały paletowe BYTOM


Logistyka jest ważną kwestią w kontekście prowadzenia firmy, niezależnie od tego, w jakim sektorze działa przedsiębiorstwo, a także ilu zatrudnia pracowników. Składowanie towaru w większości przypadków jest nieodzowną częścią działalności. Żeby polepszyć ten aspekt i w pełni wykorzystać potencjał posiadanej powierzchni, warto zdecydować się na regały paletowe, które są oferowane również dla firm z miasta Bytom.

Dane
kontaktowe


ul. Bałtycka 49F
40-778 Katowice
Polska


biuro@logi-max.pl
tel: 32 307 45 47

Dlaczego warto zdecydować się na regały paletowe dla miasta Bytom?

Największym atutem regałów paletowych dla przedsiębiorców z miasta Bytom jest to, że pozwalają w pełni wykorzystać potencjał powierzchni magazynowej. Jest to możliwe głównie dzięki charakterystycznej konstrukcji regałów paletowych. Te elementy wyposażenia służą do przechowywania przedmiotów na paletach. Zazwyczaj towary są składowane na półkach w poziomych rzędach lub na wielu poziomach w ustawieniu pionowym. Największym atutem takiego rozwiązania jest to, że można zwiększyć ergonomię przestrzeni, wykorzystując zwykle nieużytkowane miejsce w magazynie.
Kolejną z zalet regałów paletowych, która sprawia, że warto się na nie zdecydować, jest to, że są łatwe w montażu, a ich ostateczne wymiary można dopasować do specyfiki przestrzeni magazynowej. Całość uzupełnia fakt, że są wykonane z materiałów o wysokiej jakości, dzięki czemu regały paletowe dla przedsiębiorców z miasta Bytom od LogiMax, są łatwe w konserwacji i mają długą żywotność.

Jak korzystać z regałów paletowych? Wskazówki dla przedsiębiorców z miasta Bytom

Regały paletowe od producenta LogiMax są dostosowane do aktualnych potrzeb rynkowych. Dlatego cechują się dużą uniwersalnością w sposobie użytkowania. Regały paletowe o niewielkich wymiarach mogą być obsługiwane przez pracowników pracujących fizycznie. W większości przypadków są wykorzystywane do przechowywania towarów przy obsłudze za sprawą wózków widłowych. Regały paletowe dla przedsiębiorców z miasta Bytom mogą być także elementem zaawansowanych systemów logistycznych, które korzystają z nowoczesnych technologii.

Regały paletowe dla przedsiębiorców z miasta Bytom – kompleksowa oferta LogiMax

Producent LogiMax spełnia oczekiwania przedsiębiorców z miasta Bytom, oferując regały paletowe, które można użytkować przez wiele lat i korzystać z ich praktycznych funkcji. Oprócz tego w ofercie LogiMax można znaleźć inne elementy wyposażenia, które przydadzą się w podnoszeniu ergonomii przestrzeni, a także usług, pomagających w całym procesie. Obejmują one m.in. optymalizację magazynu i montaż regałów magazynowych.
Oferta LogiMax obejmuje m.in. stojaki hutnicze i stojaki na taśmy stali, a także regały magazynowe, wspornikowe, segmentowe, kasetowe, paleto, czy do kręgów stali i antresole. W katalogu produktów można również znaleźć kosze i pojemniki transportowe oraz kosze dłużycowe. Całość uzupełnia bogata oferta wózków i platform – odmiany dłużycowe, wielokierunkowe, wąskokorytarzowe, czy wysokiego składowania. Z tego względu warto zdecydować się na regały paletowe od LogiMax, które są oferowane również przedsiębiorcom z miasta Bytom.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT