Regały paletowe ŚLĄSK - Logi-Max Polska - Rozwiązania Logistyczne i Magazynowe

Regały paletowe ŚLĄSKSPRAWDŹ OFERTĘ!

Regały paletowe ŚLĄSK


Regały paletowe to doskonałe rozwiązanie magazynowe, które znajduje zastosowanie w magazynach różnych typów. W zależności od doboru regałów, możliwe jest wygenerowanie wysokiej wartości dodanej dla przedsięwzięć związanych z logistyką wszelkiego typu. Regały paletowe tworzone przez Logi-Max to wysokiej klasy systemy, które odpowiadają na indywidualne potrzeby danej przestrzeni.
Regały paletowe stanowią stosunkowo prostą konstrukcję, która może być w swobodny sposób zaadaptowana do przestrzeni każdego magazynu. Jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań magazynowych na świecie. Tego typu regały magazynowe wykorzystywane są zarówno w magazynach, które operują z towarami opakowanymi, przygotowanymi na paletach, jak i niestandardowymi ładunkami, które wymagają specjalnego traktowania.
Regały te opierają się o słupy nośne, trawersy, belki poprzeczne, a także liczne dodatki usprawniające i nadające przejrzystości systemom magazynowania – osłony, ramy, separatory. Słupy nośne osadzone są w podłożu za pomocą wysokiej jakości stóp, które gwarantują stabilność i odporność na wieloletnie użytkowanie.

Dane
kontaktowe


ul. Bałtycka 49F
40-778 Katowice
Polska


biuro@logi-max.pl
tel: 32 307 45 47

Wysokiej klasy regały paletowe – Śląsk to niezwykle strategiczny obszar

Regały magazynowe wykorzystywane są na całym świecie. W Polsce tego typu rozwiązania magazynowe cieszą się szczególnym zainteresowaniem w strategicznych regionach dla eksportu i importu, takich jak Śląsk. Regały paletowe wykonywane na potrzeby polskich firm mają wspierać skuteczność i wydajność naszych rodzimych magazynów. Dzięki zaangażowaniu ekspertów i rozbudowanej sieci logistycznej w regionie Śląska, możliwe jest szybkie dostarczanie dóbr z zagranicy – np. z Niemiec, Czech, a także eksportowanie wysokiej klasy polskich towarów do Europy Zachodniej. Polskie materiały, meble i innego typu produkty znajdują uznanie na rynku międzynarodowym. Oczywiście, sam Śląsk, jako region wysoko uprzemysłowiony, stanowi kluczowe ogniwo łańcuchów transportowych w obrębie naszego kraju. Regały magazynowe firmy Logi-Max są w stanie wspierać skuteczność realizowanych zleceń – zarówno tych, które obsługują dostawy i wysyłkę z krajów sąsiednich, jak i wewnętrzny, polski ruch.

Śląsk: ciężkie regały paletowe wysokiej jakości

Regały paletowe wdrażane w ramach systemów magazynowych z udziałem naszej firmy, pozwalają na przechowywanie szerokiej gamy różnych produktów. Z dumą wspieramy magazyny dedykowane branży meblarskiej, automotive, budowlanej i innym. Dysponujemy także ciężkimi regałami paletowymi, które pozwalają na przechowywanie towarów o zwartej masie – np. prasy, formy, kręgi stali.

Regały paletowe dla nowoczesnych magazynów na Śląsku

Dzięki rozwiązaniom Logi-Max przygotujecie Państwo swoje magazyny na wysokie obciążenie związane z obsługą ładunków. Przygotowywane przez nas rozwiązania sprzyjają wdrażaniu wózków widłowych i innowacyjnych systemów zarządzania przestrzenią magazynową. Tworzone przez nas regały paletowe mogą odpowiadać indywidualnym potrzebom każdego magazynu, a skuteczne wdrożenie i dopasowanie rozwiązań do danej przestrzeni to nasza specjalność.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT