Kosze transportowe - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Kosze transportowe

Kosze transportowe typu gitterbox


Kosze typu gitterbox doskonale sprawdzają się w składowaniu różnego rodzaju detali w wielu gałęziach przemysłu. Swobodnie można nimi manipulować w regałach paletowych lub bezpośrednio na posadzce. Można je ustawiać do pieciu poziomów w górę. Kosze transportowe swoją uniwersalność potwierdzają w branżach automotive, stalowej, budowlanej, elektrycznej, i innych.

Gitterbox – podział ze względu na wymiary:
gitterbox duży – wymiary (dł. x szer. x wys.)
1240 x 835 x 970 mm

gitterbox mały – wymiary (dł. x szer. x wys.)
1240 x 835 x 460 mm

Kosze stalowe gitterbox


Kosze gitterbox ze stalową podłogą poisadają większą wytrzymałość w długiej eksploatacji. Koszt wykonania stalowej podłogi jest większy, jednakże taka inwestycja jest opłacalna.

Gitterbox – podział ze względu na materiał wykonania dzielimy na:
• gitterbox stalowo – drewniane (drewniana podłoga)
• gitterbox całe stalowe

Kosze gitterbox doskonale sprawdzają się w transporcie i składowaniu ładunków drobnych. Całość umieszczamy w środku a następnie możemy składować do pięciu koszy w górę. Nośność jednego kosza to 1500 kg.

Kosze
dłużycowe


Kosze do ładunków dłużycowych są niezbędne w produkcji, składowaniu i operacjach z ładunkami długimi. Zostały one zaprojektowane do składowania jeden na drugim.

Posiadają zawiesia do obsługi suwnicą oraz kieszenie na widły do obsługi wózkiem widłowym czołowym lub specjalistycznym. Standardowe modele mają nośność 1500 kg i można je składować do czterech koszy transportowych w górę.


Projektowanie koszy transportowych

Możemy zaprojektować kosze według indywidualnych wytycznych klienta. Ich nośność oraz długość stanowią parametry zmienne, które dopasowujemy do wymagań naszych klientów.

Kosze dłużycowe są nieodzowne w transporcie i składowaniu profili plastikowych, drewnianych, aluminiowych. W produkcji okien i drzwi sprawdzają się idealnie. To doskonały produkt logistyki wewnętrznej w zabezpieczeniu produkcji.

Zastosowanie koszy transportowych

Pojemniki transportowe gitterbox i dłużycowe ze względu na swoje uniwersalne przeznaczenie, znajdują szerokie zastosowanie w składowaniu i transporcie różnorodnych ładunków, różnych niewielkich gabarytowo produktów. Niezastąpione w branży przemysłowej, ogrodniczej, logistycznej.Właściwości:
• bardzo wytrzymałe
• odporne na niskie i wysokie temperatury
• wykonane z zabezpieczonej stali

Łatwość transportowania towarów w firmie to podstawowa kwestia, gdyż znacznie skraca czas wielu operacji. Wybierz nasze rozwiązania, więc kosze transportowe gitterbox i dłużycowe, które sprawią, że transportowanie rzeczy w Twojej firmie będzie znacznie szybsze. Postaw więc na efektywne i trwałe rozwiązania, które ułatwią codzienną pracę.

Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT