Kosze dłużycowe - Logimax - Maksimum przestrzeni w logistyce

Kosze dłużycowe

Kosze do dłużyc


Kosze do ładunków dłużycowych są nieodzownym wyposażeniem w przypadku produkcji, składowania i logistyki ładunków długich. Są skonstruowane tak by z łatwością można je było składować jeden na drugim.

Wyposażone w specjalne zawieszenia
Nasze kosze dłużycowe są wyposażone w specjalne zawieszenia do obsługi suwnicą jak i kieszenie na widły do bezproblemowej obsługi wózkami widłowymi (zarówno czołowymi jak i innymi specjalistycznymi). Nasze standardowe modele mają nośność 1500 kg i pozwalają na składowanie aż od czterech koszy transportowych w górę.

Czym są dłużyce i dlaczego trzeba je odpowiednio przechowywać?


Zgodnie z definicją, dłużyca to drewno wielkowymiarowe o znacznej długości, w logistyce i magazynowaniu jednak, dłużyca to bardzo wiele różnych materiałów. Magazyn np. materiałów budowlanych składuje różne rodzaje ładunków dłużycowych: arkuszy blachy, pręty, profile ze stali, płyty z tworzyw sztucznych. To wszystko ładunki dłużycowe, które wymagają specjalnych rozwiązań.

Jeżeli zajmujesz się transportem i składowaniem dłużyc, profili plastikowych, drewnianych czy aluminiowych to kosze dłużycowe są nieodzownym elementem Twojego magazynu. To rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w logistyce wewnętrznej i zabezpieczeniu produkcji.

Idealne rozwiązanie
do składowania materiałów dłuzycowychWszystkie nasze kosze projektujemy pod indywidualne wymagania naszych klientów. Parametry takie jak nośność, długość są zmienne i przy każdym projekcie kierujemy się wymogami pod konkretne zastosowanie.


Chcesz zacząć oszczędzać? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT